Trening EMS

Trening EMS polega na zastosowaniu elektrostymulacji mięśni, jest wykonywany pod okiem naszego profesjonalnego trenera EMS. Metoda Electrical Muscle Stimulation jest jedną z skuteczniejszych metod treningowych na świecie. Jest ona wspaniałym uzupełnieniem całościowego planu treningowego podczas jednej 20 minutowej sesji 1 raz w tygodniu.

Nasi wysokiej klasy certyfikowani trenerzy EMS, posiadający szeroką wiedzę z obszaru biomechaniki oraz anatomii człowieka pomogą Ci osiągnąć spektakularne efekty w trakcie 20 minutowych sesji treningowych 1 raz w tygodniu.

//justbefit.pl/my_uploads/2019/07/trening-ems-krakow.png

Jakie są korzyści z treningu EMS?

trening ems w krakowie

Tylko 20 min treningu!

20 minutowy trening EMS skutecznie zastępuję 1,5 godziny intensywnych ćwiczeń na siłowni i potrafi spalić nawet 1300 kalorii podczas jednej sesji!

Szybkie efekty

Największą zaletą treningu EMS jest szybki postęp z treningu na trening. Już po pierwszym treningu poczujesz wyraźne wzmocnienie, a po kilku sesjach zobaczysz widoczne zmiany w swojej sylwetce.

Eliminuje ból pleców

Badania medyczne dobitnie pokazują, że elektrostymulacja ma właściwości trwale likwidujące bóle pleców. Co najważniejsze, brak ryzyka urazu, ponieważ podczas treningu metodą EMS nie obciążamy mięśni kręgosłupa.

Zapisz się na darmowy trening

Jak wygląda współpraca?

01
Wypełniasz formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasi specjaliści skontaktują się z tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
02
Biorąc pod uwagę Twoją dyspozycyjność, ustalamy odpowiedni termin oraz lokalizację na pierwszy darmowy trening.
03
Na pierwszym treningu określamy Twoje cele i możliwości fizyczne, ale również przeprowadzamy pomiary całego ciała.
04
Systematycznie realizujemy plan treningowy, zapisując Twoje postępy i skupiając się na osiąganiu Twoich kolejnych celów! 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Czy każdy może ćwiczyć z wykorzystaniem technologii EMS?

Tak, nie ma tutaj zadnych przeciwskazań. Stopien zaawansownaia dobieramy zawsze indywidualnie pod osobę.

Jestem po kontuzji, czy dam radę ćwiczyć?

Nasi trenerzy zrobią szczegółowy wywiad zdrowotny i dostosują ćwiczenia w taki sposób, by zmaksymalizować efekt leczniczy i rehabilitacyjny.

Czy trening EMS jest bezpieczny?

Od niemal dwóch dekad skuteczność i bezpieczeństwo metody EMS potwierdzają ośrodki medyczne, lekarze oraz profesjonalni sportowcy.

Czy trening EMS jest bolesny?

Tylko dla Twojego tłuszczyku 😉
Elektro impulsy pobudzają do pracy dosłownie wszystkie partie mięśni, skutecznie redukując wagę i ujędrniając skórę, jest on przy tym absolutnie bezbolesny.

Jak szybko zobaczę efekty?

Już po pierwszym treningu poczujesz wyraźne wzmocnienie, a po około 8 sesjach zobaczysz widoczne zmiany w swojej sylwetce.

Czy mogę ćwiczyć w ciąży?

Jeśli lekarz prowadzący nie widzi żadnych przeciwskazań, a ciąża przebiega prawidłowo, to aktywność fizyczna jest jak najbardziej zalecana. Może pomagać redukować bóle kręgosłupa i przygotuje na wysiłek jakim jest poród.

Zapisz się na darmowy trening!

Nie czekaj dłużej!
Zapisz się na darmowy trening!

Zapisz się

Zapisz się na darmowy trening!