Marek Hamryszczak

Trener personalny
Doświadczenie: 4 lata
Witaj! Skoro tu jesteś, to znaczy że zdrowy tryb życia i sportowy duch są Tobie bardzo bliskie. To zupełnie jak mi! Sport w codziennym życiu towarzyszy mi już ponad 10 lat - przez ten czas aktywnie trenowałem m.in.: piłkę nożną (obecnie jako zawodnik w KS Bronowianka), siatkówkę, tenis stołowy, badminton czy squash. W treningach personalnych skupiam się na indywidualnym podejściu, wierząc, że jest ono kluczem do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia przy jednoczesnym osiąganiu założonych sobie celów.
Meet coach

Doświadczenie

Treningi sportowe – personalne

Jako trener sportowy zajmujący się pracą przy kontuzjach w klubie sportowym, a jednocześnie współpracownik dużej korporacji zdaję sobie sprawę, jak ważna w życiu współczesnego człowieka jest aktywność fizyczna. Bez niej wszelkiego rodzaju schorzenia, przewlekłe bóle czy urazy stawów czy to tylko kwestia czasu. Nie czekaj, aż zacznie Ci „strzelać w krzyżu”, żeby zapisać się na trening personalny – zrób to już dziś!

Specjalizacja

Masażysta sportowy

Trening personalny w połączeniu z zabiegami fizjoterapeutycznymi pozwala osiągać zamierzone rezultaty bez konieczności zmagania się z notorycznymi bólami czy kontuzjami. Posiadam kwalifikacje zawodowe potwierdzone państwowym egzaminem MEN w takich obszarach jak:

  • Masaż klasyczny
  • Masaż leczniczy - segmentarny
  • Masaż sportowy
  • Masaż bańką chińską
  • Kinesiology Taping

Trener biznesowy – coach, konsultant, szkoleniowiec

Jako certyfikowany trener zarządzania podchodzę metodycznie do planowania treningów personalnych. Uważam, że indywidualna praca z drugą osobą to najbardziej skuteczny sposób na wydobywanie ukrytego potencjału i możliwości. Na co dzień pracuję dla jednej z większych instytucji finansowych w Polsce wspierając ją w realizacji celów biznesowych. Mam za sobą m.in. ponad 1400 godzin spędzonych na salach szkoleniowych ucząc jak przekazywać specjalistyczną wiedzę w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, czy też indywidualną pracę z podopiecznymi zakończoną dwukrotnym zdobyciem tytułu laureata dla najlepszego pracownika w branży obsługi klienta – jako dowód na odpowiednie umiejętności motywowania i realizowania ambitnych celów.

Pozostali Trenerzy

Nie czekaj dłużej!
Zapisz się na darmowy trening!

Zapisz się

Zapisz się na darmowy trening!