Catering dietetyczny Tytka Fit – opinia

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Z artykułu dowiesz się:

  • Czym jest Tytka Fit
  • Jakie jadłospisy Tytka Fit sporządza
  • Dlaczego warto skorzystać z usług Tytka Fit

Pyszny, zdrowy i dostarczony prosto do Twojego domu – poznaj Tytka Fit: catering dietetyczny z możliwością wyboru menu. Decyduj, co chcesz jeść!

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest Tytka Fit?
2. Jadłospis z wyborem menu
3. Pozostałe rodzaje diet
4. Podsumowanie

Plan dietetyczny i treningowy online

Chcesz zmniejszyć ilość spożywanych kalorii i zawalczyć o wymarzoną sylwetkę? Specjaliści z Just be FIT przygotują dla ciebie indywidualny jadłospis i plan treningowy, dzięki czemu szybko i skutecznie dotrzesz do celu!

1. Czym jest Tytka Fit?

Tytka Fit to catering dietetyczny, który dostarcza pyszne i zdrowe posiłki prosto do Twojego domu. Usługi cateringu są dostępne niemal w całej Polsce. Oferuje kilkanaście różnych diet oraz popularny program z możliwością wyboru menu. Spróbuj dań od Tytka Fit i zakochaj się w bogactwie smaków oraz najwyższej jakości cateringu dietetycznego!

Tytka Fit wychodzi z założenia, że zdrowe jedzenie powinno być nie tylko pożywne i regularne, ale także smaczne.

Catering oferuje dwie opcje sporządzania jadłospisu: program, w którym sami decydujemy, jakie dania chcemy jeść oraz program standardowy, w ramach którego dobrać możemy dietę healthy, sport, vege, low ig, gluten + lactose less, Hashimoto, ketogeniczną czy detox sokowy.

W Tytka Fit do wyboru są diety w kilku najpopularniejszych kalorycznościach: od 1000 do 2500 kcal.

2. Jadłospis z wyborem menu

W diecie „wybór menu” umożliwiony został wybór własnego menu spośród 20 różnych dań każdego tygodnia. W diecie z wybieranym menu do wyboru jest ponad 700 unikalnych dań.

Oferowana przez Tytka Fit dieta pudełkowa z wyborem menu odpowiednia jest dla każdego, kto ceni sobie możliwość indywidualnego komponowania posiłków. Jeśli chcesz sam decydować, co zjesz na śniadanie czy obiad, ta dieta jest dla Ciebie. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą wyeliminować z diety określone składniki. Jeśli nie lubisz cebuli lub masz uczulenie na czosnek, możesz wykluczyć te produkty z Twojego menu.

Dieta z wyborem menu jest również doskonała dla osób zabieganych, osób prowadzących własne firmy lub dla zmęczonych rodziców, którzy nie mają czasu na gotowanie, ale chcieliby zdrowo się odżywiać. Catering to idealny sposób na rozwiązanie tego problemu – dostarczy on zdrowe i pożywne posiłki, dzięki którym będziesz miał energię na cały dzień! Dzięki temu nie będziesz także marnował czasu na zakupy.

Dzięki możliwości dostosowania jadłospisu, opcja „wybór menu” jest idealna dla całej rodziny (catering dostarcza obiady dla dzieci) lub grupy znajomych (możesz zamówić drugie śniadanie dla koleżanki z pracy). To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoje menu!

Do stosowania diety z możliwością wyboru menu nie ma żadnych przeciwwskazań. Dzięki możliwości wyboru spośród 20 dań każdego dnia, znajdziesz coś dla siebie!

Dlaczego warto wybrać dietę „wybór menu”?

1. W Tytce Fit masz pełną kontrolę nad konfiguracją Twojej diety – możesz dowolnie dodawać lub usuwać posiłki, jeśli tego potrzebujesz.
2. Dzięki cateringowi zrzucisz zbędne kilogramy lub zachowasz swoją idealną wagę.
3. W panelu klienta masz możliwość wyboru potrawy na kolejny dzień, dostosowując się do swoich preferencji smakowych.
4. Nie tracisz czasu na gotowanie i zakupy.
5. Zjadasz potrawy smaczne i pełnowartościowe.
6. W panelu klienta możesz sprawdzić składniki jadłospisu oraz rozkład makroskładników.

3. Pozostałe rodzaje diet

I. Healthy
Dieta ze zrównoważonym jadłospisem, przeznaczona dla osób chcących utrzymać prawidłową masę ciała. Dieta sporządzona jest z samych zdrowych posiłków.
II. Sport
Dieta przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, chcących dostarczyć niezbędnych składników odżywczych, wspomagających organizm podczas wytężonego wysiłku.
III. Low IG
Dieta dla osób zmagających się z wysokim stężeniem cukru w organizmie. Składnikami diety są produkty o niskim indeksie glikemicznym.
IV. Gluten + lactose less
Dieta dla osób mających nietolerancję na laktozę i gluten.
V. Vege
Dieta dla osób niejadających mięsa. Jadłospis sporządzony jest w taki sposób, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników mineralnych nie pochodzenia zwierzęcego.
VI. Detox sokowy
Dieta dla osób, które chcą przejść przez naturalną detoksykację organizmu. Składa się wyłącznie z wyciskanych naturalnych soków.
VII. Dieta ketogeniczna
Dieta dla osób, które chcą wspomóc spalanie tłuszczu. Jadłospis zawiera duże ilości tłuszczów oraz małe węglowodanów.
VIII. Hashimoto
Dieta dla osób z chorobą Hashimoto, wspierająca funkcjonowanie tarczycy.

4. Podsumowanie

Tytka Fit to catering dietetyczny, który oferuje pyszne i zdrowe posiłki dostarczane prosto do Twojego domu. Dieta „wybór menu” daje możliwość indywidualnego komponowania posiłków, eliminowania niechcianych składników i dopasowania kaloryczności do swoich potrzeb.

Catering oferuje różnorodność smaków, wysoką jakość składników i wygodę dostawy.

Wybierz Tytkę Fit i zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie!

Plan dietetyczny i treningowy online

Jak bardzo podobał ci się artykuł? 🙂

Średnia ocena / 5. Ilość ocen:

Nikt jeszcze nie ocenił artykułu. Czas na Ciebie!

Marcin Lubera

Trener personalny

Jestem personalnym trenerem medycznym, legitymowanym instruktorem sportu oraz wielkim promotorem aktywności fizycznej.

Posted in Zdrowie | Tagged

Najnowsze artykuły:

Plan dietetyczny i treningowy online