Trening personalny

Idealne rozwiązanie dla początkujących jak i zaawansowanych osób. Każdy nasz program treningowy przygotowywany jest przez specjalistę, eksperta w danej dziedzinie i dopasowany indywidualnie pod osobę trenującą. Przywiązujemy największą uwagę do predyspozycji oraz ewentualnych przeciwwskazań rozpoczynając współpracę.

W trakcie prowadzenia treningu dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz motywację, abyś mógł jako nasz podopieczny poczuć satysfakcję z uzyskiwanych efektów!

Trening personalny Kraków

Jakie są korzyści z treningu personalnego?

//justbefit.pl/my_uploads/2019/07/treningi-personalne-krakow.jpg

Szybsze osiągnięcie zamierzonego celu

W trakcie treningu personalnego trener będzie Twoim kompanem w drodze do upragnionego celu. Wesprze Cię w chwilach zwątpienia i pomoże w przezwyciężeniu Twoich słabości.

Pomoc merytoryczna i praktyczna

Poziom trudności oraz rodzaj wykonywanych ćwiczeń musi byś dopasowany do Twoich obecnych umiejętności i rozwijany w czasie naszej współpracy.

Motywacja i bezpieczeństwo

Nasi specjaliści cały czas dbają o Twoje podejście mentalne, wspierając i motywując Cię cały czas do osiągania Twoich celów.

Zapisz się na darmowy trening

Jak wygląda współpraca?

01
Wypełniasz formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasi specjaliści skontaktują się z tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.
02
Biorąc pod uwagę Twoją dyspozycyjność, ustalamy odpowiedni termin oraz lokalizację na pierwszy darmowy trening.
03
Na pierwszym treningu określamy Twoje cele i możliwości fizyczne, ale również przeprowadzamy pomiary całego ciała.
04
Systematycznie realizujemy plan treningowy, zapisując Twoje postępy i skupiając się na osiąganiu Twoich kolejnych celów! 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego potrzebny mi trener personalny?

Trener personalny ustali program treningowy tylko dla Ciebie, dostosowany do Twoich możliwości i ograniczeń. Dobierze odpowiednią formę treningową, intensywność, częstotliwość. Przede wszystkim zadba również o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń i zabezpieczy Cię przed kontuzjami. Dzięki temu możliwie szybko zrealizujesz swe cele.

Dlaczego warto trenować z trenerem personalnym?

Trener personalny zadba o dostosowanie treningu do Twoich potrzeb. Zapewni prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, a dodatkowo zmotywuję Cię do podejmowania kolejnych wyzwań i przekraczania swoich granic. Trener personalny koncentruje się tylko na Tobie i dba o Twoje zdrowie. Trening taki jest bardziej efektywny i daje szybsze efekty.

Jak zacząć ćwiczyć?

Najważniejsze jest podjęcie decyzji o zmianie! Jeśli to nastąpi, trzeba jak najszybciej zacząć, nie czekając na jutro, wakacje, Nowy Rok. Na początek najlepiej rozpocząć aktywność, która będzie dla nas przyjemna, a już wkrótce po treningowa dawka endorfin zamieni obowiązek treningowy w nawyk.

Ile kosztuje trening personalny i czy są rabaty przy wyborze pakietów?

Ceny treningów personalnych wahają się ze względu na wielkość miast w jakich są oferowane. Zależą od miejsca treningowego, częstotliwości spotkań, potrzeby dojazdu do klienta. W oferowanych przez nas pakietach 6 i 12 treningów cena z rabatem staje się bardzo korzystna.

Ile razy w tyg. muszę ćwiczyć?

Jest to sprawa indywidualna i zależy od bardzo wielu czynników: wieku, stanu zdrowia, stopnia zaawansowania. Najlepiej rozpocząć od konsultacji z trenerem personalnym, który podczas pierwszego spotkania i po wypełnieniu formularza zdrowotnego dobierze najlepszą częstotliwość i intensywność treningu. Na początek dobre mogą być już dwa treningi tygodniowe ze średnią intensywnością.

Czy mogę ćwiczyć w ciąży?

Jeśli lekarz prowadzący nie widzi żadnych przeciwskazań, a ciąża przebiega prawidłowo, to aktywność fizyczna jest jak najbardziej zalecana. Może pomagać redukować bóle kręgosłupa i przygotuje na wysiłek jakim jest poród. Jeśli przed ciążą trenowałaś, możesz kontynuować swą aktywność biorąc pod uwagę swoje samopoczucie. Jeśli dopiero w ciąży podjęłaś aktywność fizyczną, wspólnie podejdziemy do treningów z rozsądkiem i wybierzemy formę o niskiej intensywności.

Zapisz się na darmowy trening!

Zapisz się na darmowy trening