Masaże Prozdrowotne

Jesteś osobą działającą na najwyższych obrotach i napotykasz się z wieloma sytuacjami stresowymi w swoim życiu zawodowym i prywatnym? A może jesteś osobą aktywną fizycznie, która jest narażoną na urazy oraz kontuzje, lub po prosty chcesz poprawić niedoskonałości swojego ciała? Jeżeli chociaż w jednym przypadku odpowiedź brzmi TAK, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Skorzystaj z naszej bogatej oferty masaży, które pomogą pozbyć się bólu i napięć w Twoim ciele, oraz odprężą i rozluźnią Twoje zmęczone mięśnie przy odrobinie relaksu.  Nasi masażyści oferują usługi z zakresu masażu klasycznego, regeneracyjnego, rozluźniającego, relaksacyjnego, prozdrowotnego, sportowego oraz antycellulitowego.

//justbefit.pl/my_uploads/2019/07/masaz-klasyczny-krakow.jpg

Wybierz swój rodzaj masażu

https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaz-prozdrowotny-w-krakowie-1-600x370.jpg

Masaż klasyczny


Jedna z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.


Cena: 80 zł

Masaż regeneracyjny


Przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pomaga w odzyskaniu sił i motywacji potrzebnych do dalszych treningów. Pozwala uniknąć kontuzji, której ryzyko wzrasta, gdy organizm jest przeciążony. Poprawia naszą wydolność i za każdym razem możemy uzyskiwać lepsze wyniki sportowe, dzięki czemu będziemy realizować nasze cele.

Cena: 100 zł

https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaz-regeneracyjny-krakow-1-600x370.jpg
https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaz-rozluzniajacy-600x370.jpg

Masaż rozluźniający


Odreagowanie od codziennych problemów, stresu i negatywnych myśli. Pomaga w relaksacji ciała i umysłu, uspokaja wewnętrznie. Reguluję napięcia układu nerwowego, regeneruję ciało i umysł sprawia, że komórki nerwowe odpoczywają.

Cena: 100 zł

Masaż relaksacyjny


Odpowiednia technika wykonywania ruchów odpręża mięśnie i redukuje uczucie spięcia. Szczególną uwagę zwraca się na miejsca, które kumulują stres tj. ramiona, kark i głowa. Z kolei masaż dłoni i stóp bardzo relaksuje i wycisza, uciskanie odpowiednich punktów przynosi ulgę oraz dostarcza pozytywnej energii.

Cena: 100 zł

https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaż-relaksacyjny-600x370.jpg
https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaz-sportowy-600x370.jpg

Masaż sportowy


Wspomaga osiągnięcie możliwie najlepszego rezultatu sportowego i przeciwdziałanie urazom. W pierwszym aspekcie wykorzystuje się głównie masaż klasyczny(szwedzki) i masaż funkcyjny. Stosuję się je przed i po wysiłku zawodnika oraz w wielu innych sytuacjach, jakie występują w sporcie. Z drugiej perspektywy profilaktyka urazów, która oparta jest o indywidualne badanie funkcjonalne, identyfikacje słabych ogniw i kompensacji organizmu.

Cena: 120 zł

Masaż antycellulitowy


Wykonywany przy pomocy bańki próżniowej, która działa na zasadzie zasysania tkanki pod ciśnieniem. Polecany w przypadku dolegliwości bólowych mięśniowych, walki z cellulitem oraz redukcji rozstępów (ich widoczności). Poprawia ukrwienie okolicy masowanej, zmniejsza napięcie mięśniowe. Nieinwazyjna metoda walki z cellulitem.

Cena: 100 zł

https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaż-antycellulitowy-600x370.jpg
https://justbefit.pl/my_uploads/2019/09/masaz-prozdrowotny-600x370.jpg

Masaż prozdrowotny


Profilaktyka, czyli zapobiegania dysfunkcji poprzez badanie, diagnostykę i terapię dostosowaną indywidualnie do potrzeb i celów pacjenta. Kompleksowe podejście przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu, poprawia zakresy i swobodę ruchu, reguluję pracę układu nerwowego i narządów wewnętrznych.  Połączenie terapii manualnej, terapii powięziowej i tkanek miękkich.

Cena: 140 zł

Najczęściej zadawane pytania

Jaki masaż jest dla mnie odpowiedni?


Podczas wyboru masażu należy kierować się przede wszystkim jego działaniem. W przypadku, gdy miało się kontuzje lub cierpiało wcześniej na choroby związane z żyłami lub skórą, należy o nich powiadomić masażystę przed rozpoczęciem zabiegu. Jeśli planowany masaż okaże się niemożliwy, prawdopodobnie będzie możliwość wykonania innego – zależy to jednak o indywidualnego przypadku.

Czy masaż będzie dobry dla mnie?

Masaż jest polecany, jeśli ktoś przebywa w ciągłym stresie, jest aktywny fizycznie, lub też po prostu chce odprężyć po dłuższym okresie pracy umysłowej lub intensywnego wysiłku fizycznego.

Czy masaż jest bolesny? 

Nie! Zasadniczo w terapiach medycznych prawidłowo wykonany masaż leczniczy, relaksacyjny bądź kosmetyczny technikami klasycznymi nie powinien boleć i wykonywany jest do granicy bólu, której się nie przekracza.

Czy leczenie masażem jest skuteczne?

Tak! Wpływ masażu na stan zdrowia i kondycję psychiczną pacjenta przez dotyk jest dowiedziony naukowo i uznany przez medycynę akademicką. Obecnie masaże przepisywane są coraz częściej zaraz przy aktywnościach fizycznych, przez lekarzy ortopedów i neurologów.

Co zabrać na masaż?

Nie ma konieczności zabierania konkretnych rzeczy. Wszystkie podkłady zarówno pod ciało, jak i pod twarz są jednorazowe, a stół każdorazowy jest dezynfekowany. Nie musisz zabierać ani ręczników, ani specjalnego obuwia. Ręcznik – aby przykryć ciało, otrzymasz od masażysty w gabinecie.
 Jeżeli dysponujesz dokumentacją medyczną np. opisy do zdjęcia rentgenowskiego, tomografu komputerowego czy rezonansu magnetycznego zabranie ich do wglądu w przypadku masaży prozdrowotnych będzie dla masażysty bardzo pomoce.

Zapisz się na wybrany masaż!

Nie czekaj dłużej!
Zapisz się na darmowy trening!

Zapisz się

Zapisz się na darmowy trening!